تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرگاه مجاز سامسونگ به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ و مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ آمادگ­ی نصب و تعمیر انواع مدل های لباسشویی سامسونگ از جمله آنالوگ و دیجیتال می ­باشد و به صورت شبانه ­روزی تمام روزهای هفته بدون تعطیلی آماده­ ارائه­ خدمات به مشترکین محترم است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در زمینه­ی تعمیر ماشین لباسشویی آماده ارائه­ خدمات و پشتیبانی 24 ساعته است.

تلاش کارکنان و متخصصین خدمات پس از فروش سامسونگ این است که با کیفیت­ ترین خدمات را با نازل­ترین قیمت و قطعات اورجینال به مشتریان خود ارائه دهد. نمایندگی تعمیرات سامسونگ مجهز به بخش­های مختلفی در زمینه­ تعمیر لباسشویی سامسونگ می­ باشد.

تکنسین­ های مرکز تعمیرات سامسونگ در زمینه­ تعمیرات لباسشویی سامسونگ با تجربه و متخصص بوده و همواره طی آموزش­ های منظم تلاش می­ شود تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز سامسونگ، مجهز به دانش فنی روز و ابزارهای دقیق باشند.

البته در کنار این­ها رفتار خوب ، وقت­ شناسی و انجام تعمیرات منظم و همچنین مشتری مداری اساس کار نمایندگی تعمیرات سامسونگ است.

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به نمایندگی تعمیرات سامسونگ مراجعه کنیم؟

خدمات پس از فروش سامسونگ دارای 6 شعبه در سطح شهر تهران می ­باشد که وجود شعبات متعدد نمایندگی تعمیرات سامسونگ که در تمام نقاط تهران گسترده شده است سبب خدمت ­رسانی سریع و به موقع در تمام نقاط تهران می­شود و این مهم، خدمات­ رسانی را تسهیل و تسریع می­کند.

از دیگر مزایای مراجعه به تعمیرگاه Samsung در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده از قطعات یدکی اورجینال و با کیفیت با مدت زمان 6 ماه ضمانت واقعی قطعات است.

همچنین نمایندگی تعمیرات سامسونگ به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ (Samsung) به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایت­مندی مشتریان در زمان ارائه­ خدمات تعمیر لباسشویی، تخفیف­ های ویژه­ ای برای مشتریان محترم لباسشویی سامسونگ در نظر گرفته شده است.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل

خیلی از مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ جهت تعمیرات، ماشین لباسشویی سامسونگ را به تعمیرگاه حمل می­کنند و این عمل باعث ضربه خوردن و همچنین خرابی دستگاه در هنگام حمل می­شود اما نمایندگی تعمیرات سامسونگ با اعزام تعمیرکاران مجرب و انجام تعمیرات در منزل 100 درصد تعمیرات ماشین لباسشویی را در منزل در حضور مشتری انجام می­دهد و تعمیر در منزل باعث صرفه­جویی در وقت و هزینه­ی مشتریان محترم خدمات پس از فروش سامسونگ می­شود.

ارائه­ فاکتور و ضمانت­ نامه­ معتبر تعمیرات

اگر چنان چه دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ بعد از تعمیرات در مدت کمتر از 6 ماه از همان قسمت تعمیر شده دچار خرابی شود تعمیرگاه مجاز سامسونگ به عنوان نمایندگی تعمیرات Samsung موظف است دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ را به صورت رایگان تعمیر و رفع عیب نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کوتاه ­ترین زمان ممکن

معمولا مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بستگی به نوع خرابی شامل خرابی برد لباسشویی سامسونگ، خرابی دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ، خرابی موتور لباسشویی سامسونگ و … دارد اما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ تلاش می­شود دستگاه شما در سریع­ترین زمان ممکن تعمیر و راه­اندازی شود.

البته این مورد یکی از ویژگی­های تعمیرگاه مجاز سامسونگ می­باشد.

repair sumsung 1024x394 - تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خرابی­ ها و ایرادهای متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

آیا تا به حال خرابی ماشین لباسشویی داشته­ اید یا لباسشویی سامسونگ شما در حین کار کردن دچار مشکل شده است؟ آیا برایتان پیش آمده که بخواهید ماشین لباسشویی سامسونگ خود را روشن کنید ولی ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نشود؟

در این گونه موارد لازم است ابتدا عیب ­یابی ماشین لباسشویی را با مطالعه­ مقالات آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ انجام دهید. شاید با دانستن موارد اولیه تعمیر لباسشویی سامسونگ بتوانید لباسشویی سامسونگ را عیب­یابی یا حتی رفع عیب نمایید.

البته اگر دانش تخصصی در رابطه با نحوه­ عملکرد لباسشویی و مخصوصا لباسشویی سامسونگ و همچنین هر گونه تجربه در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ندارید باز هم بهتر است قبل از هر کاری مقالات نمایندگی تعمیرات سامسونگ را مطالعه کنید. این بهترین راهنمایی اولیه جهت رفع عیب و عیب­یابی ماشین لباسشویی سامسونگ شما خواهد بود.

در این مقاله که توسط نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهیه شده است تلاش شده نحوه­ عیب­ یابی ماشین لباسشویی سامسونگ را توضیح داده و راه ­حل­های برخی مشکلات متداول لباسشویی سامسونگ آموزش داده شود.

ایرادهای ماشین لباسشویی سامسونگ به دو گروه تقسیم می شوند

  • گروه اول: ایرادهای ساده و پیش پا افتاده
  • گروه دوم: ایرادهای تخصصی

در بخش آموزش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پژوهشکده­ تعمیرگاه مرکزی سامسونگ تلاش نموده در خصوص عیب­ یابی ماشین لباسشویی دو گروه فوق را به تفصیل توضیح دهد. این آموزش­ ها باعث می­ شود در بسیاری از موارد بعد از مشاهده­ خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ جهت تعمیرات لباسشویی سامسونگ دیگر نیازی به مراجعه­ تعمیرکاران مرکز خدمات سامسونگ نبوده و در وقت و هزینه صرفه­ جویی شود. مطالعه­ منظم بخش عیب­ یابی ماشین لباسشویی سامسونگ کمک شایانی به مشترکین محترم نمایندگی سامسونگ خواهد نمود.

در ادامه برخی از مشکلات متداول یا رایج ماشین­ لباسشویی­ سامسونگ را توضیح داده و نحوه­ رفع عیب را اشاره خواهیم نمود.

در صورتی که لباسشویی سامسونگ شما با خرابی­ های مشابهی روبرو شد پس از خواندن این مطالب می­توانید به درستی در رابطه با نحوه­ رفع خرابی تعمیر لباسشویی سامسونگ اقدام نمایید. در بسیاری از موارد ایراد لباسشویی سامسونگ ساده بوده و مشترکین محترم خدمات پس از فروش سامسونگ پس از عیب ­یابی دستگاه طبق آموزش های مرکز تعمیرات سامسونگ و با استفاده از آموزش­ های مربوطه می ­توانند آن را رفع عیب نمایند.

با این وجود در بسیاری از مواقع که مربوط به گروه ایرادهای تخصصی می ­باشد ضروریست تعمیر لباسشویی خود را به متخصصین حرف ه­ای خدمات پس از فروش سامسونگ بسپارید زیرا هر گونه دستکاری دستگاه توسط افراد غیر متخصص می­تواند خسارات جبران ناپذیر به دستگاه وارد آورد.

اگر چنانچه ماشین لباسشویی سامسونگ دچار ایراد اساسی شده یا لباسشویی­تان به کلی از کار افتاده و نمی­ توانید دستگاه لباسشویی را عیب یابی نموده و رفع عیب نمایید حتما با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس گرفته یا از طریق ثبت خرابی مشکل دستگاه را به نمایندگی سامسونگ اعلام نمایید

ثبت خرابی دستگاه در مرکز تعمیرات سامسونگ

با تکمیل کردن فرم مقابل در سریعترین زمان ممکن تکنسین های ما در خانه شما برای تعمیر وسایل شما حضور پیدا خواهند کرد.

فرم ثبت خرابی

فرم اعلام خرابی

عیب­ یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطا یا ارور لباسشویی سامسونگ و رفع عیب دستگاه.

گروه اول: ایرادهای ساده و قابل تعمیر و رفع عیب توسط مشتریان محترم تعمیرگاه مرکزی سامسونگ.

اطلاعات نمایندگان ما

شعبه مرکزی، امیر آباد شمالی

شماره تماس: 02188221946.

آدرس: تهران اتوبان کردستان خیابان 23 پلاک 37 | مناطق تحت پوشش: ملاصدرا، ونک، امیرآباد، گیشا، میرداماد

شعبه شمال و شرق، اندرزگو

شماره تماس : 02126768299

آدرس: بلوار اندرزگو نبش 35 متری قیطریه شماره 389 | مناطق تحت پوشش: دولت، قیطریه، اندرزگو، فرمانیه، دیباجی، پاسداران، درروس

شعبه شمال غرب، شهرک غرب

شماره تماس: 02188566523

آدرس: شهرک غرب خیابان هرمزان پلاک 5 طبقه 2 | مناطق تحت پوشش: شهرک غرب، سعادت آباد، مرزداران، اوین

شعبه غرب، جنت آباد

شماره تماس: 02144611306

آدرس: جنت آباد گلستان شرقی خیابان ششم غربی پلاک 34 | مناطق تحت پوشش: بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، شهرک اکباتان

شعبه شمال و لواسانات، تجریش

شماره تماس: 02188566523

آدرس: تهران تجریش | مناطق تحت پوشش: نیاوران، زعفرانیه، فرشته، ولنجک

شعبه شرق، تهرانپارس

شماره تماس: 02177813601

آدرس: بین فلکه اول و دوم تهرانپارس پلاک 1189 | مناطق تحت پوشش: تهرانپارس، حکیمیه، پیروزی، تهران نو، افسریه